بسته بندی لوازم منزل جهت جابجایی , پکینگ اثاثیه منزل با کادری مجرب و حرفه ای با حضور متخصص بسته بندی استاندارد در محل جهت اسباب کشی آسمان بار تهران بزرگ

یکی از خدمات مهم آسمان بار تهران بسته بندی لوزام  و اثاثیه منزل می باشد . باربری و اتوبار آسمان بار تهران با استفاده از بهترین متخصصین در امر بسته بندی توانسته است آمار بسیار خوبی را در این زمینه کسب کند و یکی از بهترین شرکت های بسته بندی در تهران می باشد . هیچ دغدغه ای نداشته باشید که وسایل شما احتمال دارد در حین بارگیری و حمل با وسیله نقلیه دچار آسیب دیدگی شوند . ما به صورت اصولی تمامی وسایل شما را بسته بندی خواهیم کرد. جت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ما و متخصصین و مشاورین بسته بندی آسمان بار تهران تماس بگیرید :

شماره تلفن باربری

طریقه بسته بندی لوازم منزل آسمان بار تهران

بعد از اینکه با ما برای امر اسباب کشی و جابجایی تماس گرفتید . کارشناس باربری قبل از هر اقدامی به منزل شما جهت بررسی و تخمین لوازم پکینگ و وسیله نقلیه مناسب اعزام می شود . کارشناس تمامی وارد و مقدار لوازم منزل شما را کامل بررسی می کند و در نهایت با تهیه یک لیست اولیه هم وسلیه مناسب برای اسباب کشی را برای شما پیشنهاد می دهد و هم مقدار لوازم , تجهیزات بسته بندی و کارتن بسته بندی را برای کارکنان اعلام می کند  و در نهایت هزینه را با درصد تخفیف به شما اعلام می کند.

در صورت تایید و بستن قرارداد جهت اسباب کشی ؛ تیم پکینگ به منزل جهت بسته بنید لوزام منطل شما اعزام می شود ( در زمانی که شما تعیین کرده باشید ) . در نهایت با استفاده از تجهیزات بسته بندی مانند : نایلون حبابدار , کاغذهای ظربه گیر و در برخی از موارد نیاز به پالت بندی داشته باشد استفاده از پالت های پلاستیکی و … تمامی لوازم منزل شما را با دقت بالا و اثول استاندارد بسته بندی ؛ پک می کنند . به طوری که تمامی بار شما در جعبه و کارتن های جداگانه چیده می شوند .

بسته بندی لوازم منزل

تهیه پکینگ لیست از لوازم

یکی از مهمترین مواردی که در امر بسته بندی لوازم منزل باید بدان توجه داشته باشید تهیه لیست بسته بندی می باشد که در اصطلاح : پکینگ لیست می گویند . این لیست به شما کمک خواهد کرد که در منزل جدید خود به راحتی در بین کارتن ها وسایل خود را سریعا پیدا کنید . تهیه پکینگ لیست یک امر سلیقه ای است و شیوه های مختلفی دارد . تیم پکینگ باربری و اتوبار آسمان بار تهران بدین شیوه عمل می کند :

تمامی کارتن ها توسط کارکنان شماره گذاری می شود و در پک لیست مشخص می شود که در کارتن شماره مثلا ۱ چه اقلامی قرار دارد.

توجه

هیچ وقت در تهیه لیست بسته بندی کوتاهی نکنید چرا که موقع چیدمان منزل در محیط جدید به مشکل خواهید خورد .

برخی از سوالات پیرامون بسته بندی لوازم منزل در جابجایی


آیا همه لوازم منزل را در کارتن قرار خواهید داد ؟

جواب : می توانیم بگوییم که بهترین شیوه برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل منزل شما بسته بندی آن در موقع جابجایی است . اما باید دقت داشته باشیم تمامی وسایل منزل در کارتن جای نمیگیرند . لذا کارتن های استاندارد برای بسته بندی تهیه می شوند  و هر وسیله ای که در آن جا بگیرد بله حتما باید در کارتن گذاشته شود.

بسته بندی لوازم بزرگ مانند یخچال به چه شیوه ای است؟

در اسباب کشی فواصل خیلی نزدیک برخی از لوازم منزل را مانند یخچال کامل بسته بندی نمی کنند . اما برای جلوگیری از آسیب دیدن احتمالی با استفاده از نایلکس کامل پک می شود و در نهایت با استفاده از وسایل و تجهیزات مناسب جابجا شده و بارگیری و تخلیه می شود. در لوازم استاندارد مانند لباس شویی و اجاق گاز نیز در صورت نداشتن کارتن آک خود از نایلون حباب دار و نایلکس برای جلوگیری از ضربه خوردن و آسیب دیدن استفده می شود.