باربری میرداماد , هزینه و نرخ باربری و اتوبار در میرداماد

باربری میرداماد , اتوبار میرداماد , هزینه و نرخ باربری و اتوبار در میرداماد , جهت دریافت خدمات ویژه باربری آسمان بار تهران بزرگ می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید : میرداماد یکی از مناطق پر رونق و شلوغ تهران می باشد که در آنجا جابجایی لوازم و اثاث شرکتی و همچنان به دلیل اجاره نشینی در این منطقه اثاث کشی بسیار زیاد می باشد . همگی به این موضوع آگاه هستیم که امر اسباب کشی کاری بسیار سخت و خسته کننده می باشد که ممکن است خسارات جانی و مالی بدنبال داشته باشد .

و این یک دغدغه بسیار مهم در این منطقه بود تا روزی که افرادی با کمک یک دیگر تصمیم به تاسیس شرکتی کردند که تمام کار های اسباب کشی را برای خانوار های محترم انجام بدهند . این افراد شرکت را در داخل منطقه میرداماد راه اندازی کردند و نام آن را “باربری ماهر بار تهران نامیدند”و تصمیم گرفتند که دغدغه اثاث کشی را از مردم بگیرند و خانوار های محترم در اسباب کشی اصلا احساس سختی نکنند . بعد از گذشت زمان و سالهای بسیار سخت الان شرکت باربری میرداماد یکی از بهترین شرکت های باربری در سطح تهران مسی باشد و تا کنون با شرکت در اثاث کشی های بزرگ توانسته بهترین خدمات را برای مشتریان عزیز ارائه دهد.

باربری میرداماد

باربری میرداماد

اتوبار میرداماد ، باربری

بار بری ماهر بار تهران بعد از تاسیس شدن و گذراندن مراحل سخت توانسته خود را به جاهای بزرگ بکشاند و می توان گفت که یکی از بهترین شرکت های باربری در تهران می باشد . اتوبار میرداماد با استفاده از بهترین و نوین ترین روشها در زمینه بسته بندی لوازم منزل و اسباب ادارات تمام تلاش خود را در ارائه بهترین خدمات به مردم می کند . همه این امور به دست افراد و تیم های اختصاصی در همه زمینه ها انجام می گیرند و مدیریت و کنترل این مجموعه بزرگ به دست فردی بسیار مقتدر و کاربلد می باشد که تمام شرایط مدیریت را دارد می باشد . این مدیر برای تمام کار های این شرکت برنامه های خاصی را دارد و با برنامه ریزی بسیار دقیق نظم خاصی بر این مجموعه حاکم کرده است .

مطالعه کنید :  بسته بندی و انتقال اصولی لباسشویی در اسباب کشی

باربری آسمان بار تهران فقط در این منطقه (میرداماد) فعالیت دارد ؟

باربری ماهر بار تهران بعد از گسترش و اطمینان داشتن به توانایی های خود در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل و ادوات اداری و شرکت اتوبار ، حمل و نقل بار ، بارگیری های بسیار دقیق و … تصمیم به زدن شعبات دیگر در سایر مناطق تهران نیز شد . این شرکت همچنین با در اختیار داشتن بهترین تیم های بسته بندی و بارگیری می تواند بهترین خدمات را برای مردم عزیز تهران ارائه دهد .

• باید اضافه کنیم که باربری ماهر بار تهران آماده ارائه خدمت در اراسل بار به سایر شهرستان های کشور می باشد . با صادر کردن بیمه نامه ای معتبر که هزینه کمی را برای مشتری بدنبال دارد که در صورت بروز اتفاقات پیش بینی نشده و از بین رفتن لوازم و کالاها تمام خسارت وارده بر مشتری را پرداخت نمایندو با تنظیم یک بار نامه اقدام به اینکار می کند و شما عزیزان می توانید برای ارسال بار به دیگر نقاط کشور با شماره های ما تماس حاصل فرمایید .

باربری ماهر بار تهران چه خدماتی را در اثاث کشی ارائه می دهد؟

در زمانی که شما عزیزان با ما تماس گرفتید در قدم اول کارشناسان ما به منزل و یا محل مورد نظر فرستاده خواهند شد و تمام بررسی های لازم را انجام می دهند تا لوازم و وسایل مورد نیاز برای این ساباب کشی را در دست داشته بشند و در زمان تعیین شده به آنجا بفرستند. در اینجا بعد از بررسی ها و تعیین شدن مقدار لوازم مورد نیاز تیم های مربوطه به منزل و یا محل فرستاده خواهند شد . از خدمات ارائه شده توسط شرکت ما در زمینه باربری می توان به نکات زیر اشاره نمود که فقط تعدادی از خدمات ما می باشند و خدمات دیگر بسیاری نیز وجود دارد که در صورت نیاز مشتری به انها از ارائه کردن دیگر خدمات دریغ نخواهیم کرد :

 • بسته بندی اصولی و حرفه ای لوازم و کالاها
 • استفاده از وسایل نقلیه و لوازم مورد نیاز در بسته بندی
 • محاسبه عادلانه هزینه ها
 • صادر کردن بارنامه و بیمه نامه معتبر
 • احترام گذاشتن به درخواست های مشتریان
 • استفاده از نیروی جوان و کاربلد
 • و …
مطالعه کنید :  باربری دهکده المپیک , اتوبار دهکده المپیک

در مواردی پیش آمده است که بعضی از افراد این پرسش را از ما می کنند که آیا بسته بندی لوازم منزل در اسباب کشی ضرورتی دارد یا نخیر ؟

در جواب این سوال می گوییم که بسته بندی اثاثیه منزل مهترین کار در اسباب کشی می باشد (البته بسته بندی در همه اسباب کشی لوازم اداری و شرکت نیز ضروری می باشد ). اگر بسته بندی لوازم به صورت بسیار دقیق صورت گیرد کار حمل و نقل بسیار آسان خواهد شد و مهمترین مسئله این می باشد که از آسیب دیدگی لوازم جلوگیری می کند . مسئله مهم این می باشد که هر کسی نمی تواند کار بسته بندی را انجام دهد بلکه به افراد و تیم های متخصص نیاز دارد که این تیم ها نیز با استفاده از لوازم و وسایل مورد نیاز در بسته بندی کار خود را انجام می دهند. از لوازم مورد نیاز در بسته بندی به موراد زیر اشاره می کنیم :

 1. کارتون های ضخیم در ابعاد مختلف برای مصارف متفاوت
 2. استرچ رپ (نوعی نوار پلاستیکی بادوام می باشد که به دور اجسام می پیچند )
 3. بابل رپ ( نایلون های حبابدار که به عنوان ضربه گیر استفاده می شود )
 4. چسب زدن درب های کارون ها با استفاده از دستگاه چسب زنی دستی
 5. برچسب های رنگی برای درج اطلاعات محتویات داخل کارتون ها
 6. استفاده از کائوچو و پوشال و دیگر ضربه گیرهای استاندارد
 7. و لوازم دیگری که در صورت استفاده ارائه خواهند شد .

نکته دیگری در اینجا به وجود می آید که بعضی افراد دغدغه تهیه این وسایل و لوازم را دارند باید بگوییم که تهیه کردن این لوازم بر عهده خود شرکت می باشد و شما نگران این مورد نباشید .

مطالعه کنید :  باربری نیاوران | اتوبار نیاوران منطقه یک تهران

ماشین های مورد استفاده در باربری میرداماد

باربری آسمان بار تهران از ماشین های بسیاری در این زمینه استفاده می کند ف ماشین هایی مانند : وانت ، نیسان ، کامیون ، کامیونت ، ترانزیت و … که همگی دارنده رانندگانی بسیار زبده و ماهر می باشند که به تمام خیابان ها و کوچه های این شهر آشنایی کامل دارند . در اینجا ماشین هایی داریم که دارای سقف می باشند که در مواقع خاص و ضروری از آنها استفاده می شود ، به عنوان مثال اگر در هوای بارانی اثاثی را جابجا یا جمل شود از این ماشین ها استفاده می شود که بارهای حمل شده دچار باران زدگی نشوند . این ماشین ها توسط افراد استاد در زمینه بارچینی بارگیری می شوند تا در حمل و نقل تکان نخورند و باعث ایجاد خسارت نشوند.

این شرکت و شرکت های مشابه نرخ های خود را به چه صورتی حساب می کنند ؟

تمام شرکت های باربری پیرو اتحادیه دولتی باربری می باشند و تمام نرخ ها تابع این اتحادیه می باشد . محاسبه کردن تمام هزینه های باربری در یک اسباب کشی به نوع خدماتی که به آن ارائه می شود بستگی دارد . عواملی که می توانند در هزینه تاثیر بگذارند عبارتند از :

 • مسافت طی شده
 • تعداد و دفعات رفت و آمد ماشین های باربری
 • صادر کردن بیمه نامه
 • تعداد کارگرهای ارسال شده به محل
 • لوازم استفاده شده در بسته بندی اثاثیه
 • و دیگر عومل که رد صورت ارائه می تواند در هزینه تاثیر گذار باشد .

اتوبار میرداماد ، باربری آسمان بار تهران در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد ، می توانید با تماس با شرکت از مشاورین ما مشاوره رایگان دریافت کنید و در خواست همکاری در اثاث کشی کنید تا یک جابجایی رویایی و خاطره انگیز را تجربه کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *