باربری تهران منطقه ۱ , شماره اتوبار در منطقه یک تهران جهت اسباب کشی , برای کسب اطلاع از هزینه های باربری در منطقه یک تهران می توانید با آسمان بار تهران بزرگ تماس برقرار کنید 

اسباب کشی منازل در منطقه ۱ و نیاز به اتوبار

بدون شک مهمترین مواردی که امروزه با آن مواجه هستیم امر اسباب کشی منازل در داخل شهر تهران است . به دلیل مهاجرت بیش از اندازه از شهرهای اطراف و سایر نقاط ایران به تهران می توان گفت که بیشترین مستاجر را در بین سایر شهرهای کشور دارد . لذا همه ساله در مواقع خاصی تقریبا همه اقدام به اسباب کشی و جابجایی منزل خود به منزل جدید می کنند که در این کار نیاز به متخصصین حمل بار (شرکت اتوبار و باربری ) می باشد . آسمان بار با ارائه خدمات عالی آماده ارائه خدمات به همشری های عزیر در راستای اثاث کشی و جابجایی منزل می باشد .

شماره های نماس ما برای همشهری های تهرانی عزیز در منطقه ۱ بدین صورت می باشد .

شماره باربری

با آسمان بار تهران دیگر نگران دغدغه های اسباب کشی منزل خود نباشید ما نیروهای متخصص در زمینه بسته بندی لوازم منزل و همینطور نیروهای حرفه ای در بخش بارگیری و تخلیه را در اختیار داریم که می توانند بدون اینکه به اثاثیه منزل شما آسیبی وارد شود آن را به مقصد شما حمل کنند . وجود بیمه نامه باربری خیال شما را در جابجایی راحت خواهد کرد.

بسته بندی استاندارد و اصولی لوازم منزل شما از طرف متخصصین باربری ما همه چیز را برای یک زنگی آرام در محیط و خانه جدید شما فراهم خواهد کرد. آسمان بار تهران را همیشه در یاد داشته باشید.

اسباب کشی ادارات در منطقه یک تهران

شرکت اتوبار آسمان بار تهران بزرگ با سابقه ای طولانی در باربری و انبارداری توانسته است خدمات ارزنده ای را به مردم عزیز و همشریان تهرانی داشته باشد . اسباب کشی ادارت , موسسات , دانشگاه های و سایر نهادهای دولتی و خصوصی از خدمات ویژه باربری آسمان بار تهران است . در این زمینه می توانیم اشاره کنیم که در زمینه اسباب کشی ادارات و سازمان ها چه فعالیت هایی کرده ایم :

 1. بسته بندی لوازم ادارات
 2. پالت بندی و بارگیری
 3. صدور بیمه نامه باربری
 4. استفاده از وسلیه نقلیه مناسب برای باربری درون شهری و بین شهری
 5. رانندگان مجرب و ماهر
 6. چیدمان اسباب و وسایل ادارات
 7. حمل وسایل سنگین اداری مانند : گاو صندوق , میز مدیریت , کمدهای فلزی بزرگ و ….
 8. استفاده از تجهیزات بروز باربری
 9. رعایت اصول جابجایی وسایل حساس
 10. سرعت عمل در کار
 11. فعالیت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

برای اینکه یک تجربه عالی در باربری و اسباب کشی ادارات در منطقه یک تهران داشته باشید می توانید همین الان یک تماس با آسمان بار تهران بگیرید .

باربری منطقه 1

محل های تحت پوشش در منطقه یک تهران توسط آسمان بار تهران

داشتن وسلیه نقلیه به تعداد مناسب جهت خدمت رسانی به عزیزان  و همشهریان تهرانی موجب شده است تا زمان و مکان را به کنار بذاریم و همه روزه و همه ساعت در هفت روز هفته آماده خدمت رسانی شویم . آسمان بار تهران تمامی ۲۲ منطقه تهران را زیر پوشش خود قرار داده است و در هر لحظه هم نیروی کار دارد و هم وسیله نقلیه جهت باربری و انجام امور اسباب کشی لذا تمامی محله های منطقه ۱ تهران را نیز شمامل می شود . که به تعدادی از انها در زیر اشاره ای می کنیم :

 • باربری آسمان بار در نیاوران

 • اتوبار آسمان بار در تجریش

 • باربری و اتوبار الهیه

 • شماره آسمان بار دزاشیب

 • اتوبار در چیذر

 • باربری قیطریه

 • باربری آجودانیه

 • و…