جابجایی لوازم منزل به آپارتمان های بلند

جابجایی لوازم منزل به آپارتمان های بلند : جابه جایی و انتقال لوازم به یک آپارتمان مرتفع یکی از سخت ترین کارها به همراه مشکلات و دغده غه هایی همچون جاله جایی و انتقال مبلمان بزرگ و جعبه های مقوایی سنگین تا نصب لوازم خانگی بزرگ حمل آسانسور بوسیله ی آسانسور و یا بدتر از همه ی اینها رعایت قوانین و مقررات سخت تحت کنترل مدیریت ساختمان می باشد . اگر قرار بر این باشد که شما به یک خانه ی جدید نقل مکان کنید , جابه جایی و انتقال لوازم می تواند برای شما یک چالش بزرگ تلقی گردد . و باعث می شود که برای شما هزینه های اضافی تحمیل کند . اگر توجهی بر جزئیات ( جابه جایی اسباب منزل ) نداشته باشید .

جابجایی لوازم منزل به آپارتمان های بلند

اگر شما قبل تر از این در یک خانه ی ویلایی سکونت داشته اید , جابه جایی لوازم منزل شما و تغییر محل زندگی برای شما می تواند مشکلاتی را در پی داشته و دغدغه های شما را از پیش بیشتر کند . شما برای اینکه انتخاب بهتری داشته باشید , برای جابه جایی به یک اپارتمان دیگر باید کلیه ی شرایط را در نظر بگیرید .

برای جابجایی و اسباب کشی می توانید از : باربری تهران ماهر بار تهران بزرگ بهرمند شوید !

مزیت ها و معایب آپارتمان نشینی

دلایل مختلفی هر یک از افرادی که در آپارتمان به زندگی خود ادامه می دهند را مطرح می کنند . همینطور بین زندگی در یک آپارتمان و زندگی در یک خانه ی حیاط دار تفاوت هایی وجود دارد . به این علت که روش زندگانی هر دو متفاوت می باشد .

یک خانه ی ویلایی به صورت دربست در اختیار فردی قرار گرفته است و فرد می تاند از حیاط – پارکینگ و دیگر بخش های متنوع بدون اینکه نیاز به اجازه گرفتن از مدیر ساختمان داشته باشد ,به تنهایی استفاده کند و یا تمایل داشته باشد که هزینه ی اضافی نیز پرداخت کند . همچنین فضای زندگی در یک خانه ی ویلایی بسیار مناسب تر و ایده آل تر از یک آپارتمان مرتفع که در یک برج ۳۰ طبقه در طبقه ی چندمی قرار دارد باشد . با این تفاوت که زندگی در خانه های ویلایی نسبت به زندگی در یک آپارتمان دارای هزینه های بیشتری می باشد و فرد برای زندگی در خانه های ویلایی باید متقبل هزینه های اضافی بیشتری گردد .

به یاد داشته باشید که زندگی و جابه جایی لوازم منزل به یک آپارتمان نیز دارای مشکلاتی می باشد . مشکلاتی همچون وضعیت پارکینگ – محدودیت در رفت و امد – عدم دسترسی به فضای باز و غیره از مسائلی که در زمان انتقال و جابه جایی به یک آپارتمان باید در نظر گرفت و تمامی این موارد را نیز زعایت کرد .

مطالعه کنید :  باربری میرداماد , هزینه و نرخ باربری و اتوبار در میرداماد

آپارتمان مرتفع چیست ؟

براساس گزارشی که از طرف انجمن ملی حفاظت از آتش , مهندسین , بازرسان و معماران منتشر گردیده است . یک ساختمان بلند بالا حداقل دارای ارتفاعی بالغ بر بیشتر از ۷۵ فوت ( ۲۳ متر ) و یا تقریبا ۷ طبقه می باشد . در اغلب موارد نیز فهمیدن جزئیات در روند یک جابه جایی لوازم و اثاث منزل به یک آپارتمان بلند بالا تفاوت هایی که بین یک جابه جایی خوب و بد وجود دارد را مشخص می کند که این کار می تواند باعث مدیریت زمان و اعصاب شما شود . آپارتمان واحدهایی از یک مجموعه ی ساختمان می باشد پلاک ثبتی خاصی با واحدهای مستقل با سند تفکیکی مجزا را دارد . سطح امادگی شما در روش جابه جایی لوازم و اثاث منزل تاثیر فراوانی دارد .

چگونه به یک آپارتمان مرتفع میئتوان اسباب کشی کرد ؟

اگاهی از آنچه که از حرکت بعدی در اثاث کشی و انتقال لوازم منزل در انتظار است , برای شروع و آماده سازی خود به منظور جابه جایی لوازم منزل یک راه عالی می باشد . ۵ نکته ی مهم و برتر در اینجا به منظور جابه جایی و انتقال لوازم منزل به یک آپارتمان مرتفع و بلند بالا وجود دارد که در زیر به انها اشاره می کنیم . رعایت تک تک نکات برتر به منظور آشنایی با جابه جایی لوازم منزل به آپارتمان های مرتفع باعث می شود که شما به یک آپارتمان بهتر و راحت تر فکر کرده و با این قضیه کنار بیایید . با این حال پیش از تمامی این موارد باید بدانید که چگونه می توان با شرایط و فرهنگ آپارتمان نشینی کنار آمد , علی الخصوص اگر نخستین بار است که قصد جابه جایی و اسباب کشی و ساکن شدن در یک آپارتمان را داریید . در جابه جایی اسباب منزل به آپارتمان موارد زیرمی تواند کمک حال شما باشد .

۱٫ قوانین اپارتمان در جاب جایی لوازم منزل و ززندگی

اکثرا ساختمان های بلند دارای جمعیت زیادی می باشند . همه به این موضوع واقف هستند که افراد زیادی زمانی که در یک مکان قرار می گیرند , رشته ی امور می تواند اغلب اوقات از دست خارج شده و باعث گردد مشکلاتی به وقوع بپیوندد .

خوشبختانه قوانین و مقرراتی به این منظور وضع گردیده که افراد بسیاری می توانند در زیر سقف یک ساختمان به زندگی خود ادامه بدهند . یکی از مشکلات اساسی که در آپارتمان ها وجود دارد و یک دغدغه ی اساسی نیز محسوب می گردد , نداشتن توافق بین ساکنین می باشد . برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی ضروری است که همیشه تلاش کنید تا حقوق همسایه را به نحو احسن رعایت کرده باشید و در مقابل از جانب دیگر همسایه ها انتظار رعایت قوانین نباشید . یکی از مواردی که در زمان جابه جایی لوازم به آپارتمان جدید وجود دارد این است که هنگام جابه جایی قوانین ساختمان و فرهنگ آپارتمان نشینی را راعایت کرده و کارهای خود را برخلاف این قوانین به اتمام نرسانید . توصیه می شود که به منظور اجتناب از مشکلات احتمالی قبل از اثاث کشی به یک ساختمان بلند بالا در مورد قوانین آن آپارتمان تحقیقات لازم را انجام دهید .

مطالعه کنید :  ترفند های بسته بندی لوازم منزل جهت اسباب کشی

درحقیقت , قوانین سختگیرانه می تواند برای مستاجرانو یا صاحبان برای جابه جایی لوازم منزل و زندگی از انچه تا کنون به ان عمل می کردید می تواند باعث گردد تا شما تجربه ی جدیدی را کسب کنید . به عنوان نمونه برخی از قوانین شما را از داشتن حیوانات خانگی در اینگونه آپارتمانها منع می کند . درک شما از این قوانین باغث اسانتر شدن کارها شده و باعث می شود که و از ایجاد سوء تفاهم و دیگر مشکلات با مستاجرین و مدیریت ساختمان را به طور چشم گیری کاهش می دهد . امکان دارد که این قوانین استفاده از اسانسور را برای شما در زمان جابه جایی ممنوع کند . بنابراین توصیه می شود که قبل از اینکه ذهن خود را معطوف جابه جایی لوازم و نقل مکان زندگی در یک اپارتمان مرتفع سازید , به طور دقیق از قوانینی که در آپارتمان مد نظر حاکم می باشد اطلاعات بدست بیاورید .

قبل از اینکه لوازم منزل خود را به ساختمان های بلند جابه جا و منتقل کنید , باید از شرکت های باربری اتوبار و باربری وقتی را رزرو کنید . که با عدم این کار شما ریسک جریمه را قبول کرده اید . چون برخی از ساختمانها مسکونی از سیاست های خاصی پیروی می کنند . قبل از حمل اثاثیه به اینگونه ساختمانها ضروری است که مدیریت ساختمان ها را از کارهای که انجام گرفته و در اینده نیز انجام خواهد گرفت اطلاع ساخت . هدف از این کار این است که مدیریت ساختمان با اطلاع از روز دقیق جابه جایی لوازم منزل به اپارتمان جدید اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهد تا کارهای شما به صورت منظم و با برنامه ی خاصی به پیش برود .

اقداماتی که مدیریت ساختمان های مرتفع الزامی است که در زمان جابه جایی شما انجام دهند عبارتند از “

  • رزرو فضای پارکینگ برای کامیون و یا کامیون های حمل اثاثیه ( گفتنی است که به ساختمان هرچه وسیله ی نقلیه نزدیک تر بوده باشند روند تخلیه بار با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت )
  • رزرو آسانسور ساختمان برای حمل و انتقال لوازم و اثاثیه ی منزل ( اگر ادم خوش شانسی هستید )

به منظور جابه جایی و انتقال لوازم و اثاثیه ی منزل شما یک اسانسور ویژه حمل و نقل اثاثیه به طبقات بالادر اختیار شما قرار خواهد گرفت .

استفاده از خدمات شرکت های باربری و انتقال بار موجب سازماندهی امور برای شما شده و کارها را آسان می کند. کارگران اسباب کشی شرکت های باربری و اتوبار در جابه جایی لوازم منزل تجارب گران بهایی دارند و بهتر می دانند که کارها چطور و با چه سرعتی پیش خواهد رفت .این باربران درصورت عدم رزرو اسانسور از سوی شما به سادگی قادر هستند که اثاثیه ی شما را به طبقات بالا انتقال دهند .

مطالعه کنید :  باربری سهروردی , اتوبار سهروردی

ایجاد فضای بیشتر “

مشکل فضا , یکی از مشکلاتی که در زمان جابه جایی وانتقال اثاثیه ی منزل به خانه ی جدید بیشتر افراد با آن روبرو هستند مشکل فضا می باشد . احتمال دارد که در خانه ی جدید شما فضای زندگی , محدود می باشد .

بسته بندی و حمل اثاثیه ی به آپارتمان های مرتفع “

از مسائلی که در زمان جابه جایی لوازم منزل به آپارتمان بضروری است که توجه اساسی بر آن شود بسته بندی اثاثیه ی منزل می باشد .بسته بندی ایمن و مطمئن اثاثیه و لوازم منزل جزء اساسی ترین اقدامات قبل از هرگونه اقدام در اسباب کشی حرفه ای و مدیریت شده می باشد . با این حال حمل و انتقال لوازم منزل به آپارتمان جدید می تواند دارای حساسیت بیشتری باشد . بسته بندی مطمن و اصولی باعث می شود که سرعت انتقال و جابه جایی به میزان قابل توجهی افزایش یافته و در زمان و وقت شما صرفه جویی گردد .

جابه جایی و حمل لوازم منزل با اپارتمان های بلند با خدمات شرکت باربری “

در حال حاضر شما از این موضوع کاملا آگاهی داشته باشید که جابه جایی اسباب منزل به یک آپارتمان بلند بالا شوخی نبوده و یک امر جدی می باشد .

در کل به علت وجود تعدادی از دلایل آشکاری همچون “

  • دسترسی محدود
  • فضای محدود
  • قوانین سختگیرانه

جابه جایی و انتقال لوازم منزل به اپارتمان های مرتفع بسیار پیچیده تر از اسباب کشی به خانه های ویلایی ( حیاط دار ) می باشد . در یک خانه ی ویلایی برای انبار کردن کارتن هایی که بار دارند وجود دارد به سادگی هرچه تمام تر شما می توانید با قرار دادن بار در گوشه ای از خانه کلیه ی آنها را بسته بندی کنید و همچنین در فرصتی مناسب آنها راتک تک باز کنید .

همچنین برای پارکینگ ماشین حمل بار و جابه جایی لوازم منزل به داخل کامیون مشکل زیادی نخواهید داشت . با این تفاصیر وضعیت در جابه جایی اثاث منزل به آپارتمان ها متفاوت می باشد .

با اعتماد به یک شرکتحرفه ای اتوبار و حمل بار به منظور انجام دادن سخت ترین مراحل جابه جایی لوازم منزل از فشار و استرس وارده بر خود کاهش دهید . هیچگونه تعجبی ندارد آنها دارای تجربه – تجهیزات تخصصی و رویکرد درست به منظور بسته بندی و جابه جایی – انتقال لو.ازم منزل به اپارتمان های جدید و مرتفع را دارند . یک شرکت اتوبار و حمل بار حرفه ای و قابل اعتماد می تواند استرس هایی که از جابه جایی اسباب منزل به آپارتمان های جدید بر انسان غلبه می کند را به میزلان قابل ملاحظه ای کاهش دهد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *